Kredyt bez ZUS i US

Jak możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, a na pewno wybierzemy idealne finansowanie dla Ciebie i Twojego biznesu

Kredyt bez ZUS i US

Wsparcie finansowe, o które aplikujemy do banków i instytucji pozabankowych, to popularne kredyty i pożyczki. Przyznanie któregokolwiek z nich wiąże się ze spełnieniem konkretnych wymogów. W zależności od banku czy firmy pozabankowej można spodziewać się innych warunków. Spełnienie wszystkich z nich i finalnie otrzymanie gotówki okazuje się często niemożliwe. Dlatego stworzyliśmy naszą firmę, aby pomagać w znalezieniu i uzyskaniu kredytów bankowych i pożyczek.

Specjalizujemy się w pośrednictwie w procesach kredytowych i pożyczkowych. Począwszy od wyszukania atrakcyjnej oferty i kończąc na doprowadzeniu wniosku kredytowego do ostatniego etapu, czyli wypłacenia gotówki. Nasza pomoc polega na wyselekcjonowaniu z grupy wielu ofert pożyczkowych, tej najlepszej. Najlepsza to w naszym rozumieniu taka, która jest adekwatna do Twoich potrzeb, ale i możliwości. Wielu z naszych klientów ma wyjątkową sytuację finansową. Z tego względu poszukują takiego źródła finansowania, które nie będzie podlegało kontroli państwowych instytucji finansowych. Tak zwany kredyt bez ZUS i US jest atrakcyjną opcją tego rodzaju rozwiązań. Jest ceniony głównie za to, że umożliwia szybkie i nieskomplikowane pozyskanie gotówki. Dzięki temu, że mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze bankowym, a mechanizmy kredytowe i pożyczkowe nie są dla nas tajemnicą, trafnie doradzamy naszym klientom. Nasi doradcy to godni zaufania specjaliści w swojej dziedzinie. Regularnie śledzą wszelkie zmiany w prawie bankowym i wszystkich powiązanych obszarach, aby móc zaproponować Wam najlepsze rozwiązania.

 

Kredyt bez ZUS i US na czym to polega?

Kredyt bez ZUS i US można otrzymać w bankach i instytucjach pozabankowych. Jednakże sposób jego przyznawania jest w każdym z tych podmiotów różny. Otóż ZUS i US to jednostki państwowe, z którymi współpracują banki. Współpraca ta polega na tym, że bank nie może wydać decyzji kredytowej bez wcześniejszej analizy zdolności kredytowej, która opiera się na informacjach zawartych w bazach danych prowadzonych między innymi przez ZUS i US, czyli przede wszystkim na zaświadczeniach o niezaleganiu w ZUS i US. Zatem przyznanie kredytów bankowych jest ściśle regulowane, więc odsetek osób, którym faktycznie są one przyznane, nie wynosi 100%. Dzieje się tak dlatego, że informacje potrzebne do przeprowadzenia analizy kredytowej dotyczą wrażliwych informacji. Zalicza się do nich między innymi dane osobowe, historię kredytową, posiadane zadłużenie, wysokość przychodu, dokumenty finansowe i rejestrowe firmy. W zależności od formy prawnej może to być CEIDG, Regon lub KRS. Do tego bank prosi o zaświadczenie wskazujące na brak zaległości w ZUS, czyli Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, a także US, czyli Urzędzie Skarbowym. Zatem, jeśli nasza historia opłacania składek do ZUS i odprowadzania podatków do US, jest nienaganna, z wysokim prawdopodobieństwem, otrzymamy kredyt bankowy. Co dzieje się w odwrotnej sytuacji? Wtedy idealnym pomysłem na rozwiązanie problemów z płynnością finansową jest kredyt bez ZUS i US.

Co warto wiedzieć o kredycie bez ZUS i US?

Kredyt bez ZUS i US można otrzymać w dużo szybszym czasie niż tradycyjny kredyt. W dodatku firmy, które go przyznają, nie ingerują w to, na jaki cel kredytodawca przeznaczy otrzymaną gotówkę. Co więcej, proces jej przyznania nie jest skomplikowany i nie wymaga przedstawienia wielu dokumentów. W większości przypadków jest on w pełni elektroniczny. To, o czym warto pamiętać to jego oprocentowanie, które może być wyższe niż w tradycyjnych bankach, ponieważ przyznanie kredytu bez ZUS i US jest obarczone ryzykiem. W przypadku współpracy z naszą firmą możesz liczyć na pełną dyskrecję i prosty sposób komunikacji. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie, a my wrócimy do Ciebie z konkretną ofertą kredytu bez ZUS i US. Wypełniając wszystkie rubryki, postaraj się wprowadzić, jak najwięcej informacji. Dzięki temu oferta, którą dla Ciebie przygotujemy, będzie trafniejsza i otrzymasz ją w szybszym czasie.

 
Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,92%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 28 983 zł, całkowita kwota do zapłaty: 39 657,48 zł, oprocentowanie zmienne: 9,50%, całkowity koszt kredytu: 10 674,48 zł (w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 10 674,48 zł), 83 równe, miesięczne raty w wysokości 477,81 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.08.2019 r.  Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Wypełnij darmowy wniosek

Przedstawimy najlepsze rozwiązanie