WNIOSEK KREDYTOWY ONLINE

Szukasz kredytu lub finansowania?
Zapraszamy do wypełnienia formularza


Wniosek kredytowy online

Czy potrzebne są Ci dodatkowe fundusze? W obecnych czasach pierwszym krokiem do ich uzyskania jest wypełnienie formularza kontaktowego. W dobie Internetu nie musisz tracić czasu na stanie w kolejkach w bankach, aby poznać ofertę wszystkich pożyczkodawców, analizować je i następnie porównywać ze sobą. Są specjaliści, którzy zrobią to za Ciebie!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy pomoc w wyborze najlepszej opcji kredytu, dostosowanej pod Twoje indywidualne potrzeby. Kompleksowe wsparcie w pozyskaniu dodatkowych środków pieniężnych jeszcze nigdy nie było takie proste. Nie warto zwlekać i najlepiej już dziś wypełnić wniosek kredytowy online. To nic Cię nie kosztuje, a pozwoli rozeznać się na rynku i poznać zdolność kredytową oraz warunki spłaty.

Dla kogo jest kredyt firmowy online?

Niejednokrotnie przedsiębiorstwa poszukują możliwości zewnętrznego finansowania. Nic dziwnego. Ograniczony kapitał stanowi znaczną barierę rozwojową. Warto w takiej sytuacji wystąpić o kredyt firmowy online. W wiadomości w formularzu najlepiej opisać w jakiej branży jest prowadzona działalność oraz o jaką kwotę ma się zwiększyć budżet firmy. Dzięki temu możliwe jest znalezienie najbardziej atrakcyjnych warunków kredytowych, dostosowanych pod potrzeby danego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktu zarówno firmy o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, jak i te przedsiębiorstwa, które są w nieco trudniejszej sytuacji. Wspólnie z pewnością znajdziemy skuteczne rozwiązanie problemu.

Kredyt konsolidacyjny – wygodne rozwiązanie

Poniższy formularz dotyczy także składania wniosków o kredyt konsolidacyjny online. Jest to nic innego jak połączenie wszystkich zadłużeń w jedną całość. Dzięki temu nie musisz płacić kilku rat i dopilnowywać poszczególnych terminów zobowiązań. Całość zamyka się w jednej racie, płaconej do konkretnego dnia danego miesiąca na określony rachunek bankowy. Gwarantuje to lepszą przejrzystość Twoich finansów oraz pozwala bardziej kontrolować kapitał. Przeniesienie kredytów do jednego banku to przede wszystkim wygoda oraz oszczędność bezcennego czasu. Warto pomyśleć o tym rozwiązaniu w przypadkach, gdy:

  • istnieje problem organizacyjny w spłatach zobowiązań,

  • sytuacja na rynku uległa zmianie i warunki kredytu konsolidacyjnego są atrakcyjniejsze

  • obecny harmonogram spłat zadłużeń nie jest dostosowany do aktualnych możliwości kredytobiorcy.

Szybka decyzja kredytowa – czy to możliwe?

Nauczeni wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientem wiemy, że w przedsiębiorstwach i w życiu prywatnym zdarzają się sytuacje awaryjne. Dodatkowe fundusze są potrzebne na już. Jednak banki mają swoje procedury, które często trwają dosyć długo. Wydłuża to proces pozyskiwania kredytu, a to z kolei może przynieść przedsiębiorstwu niemałe kłopoty. My jednak wiemy, jakie czynniki wpływają na szybsze rozpatrzenie wniosku o kredyt i skutecznie wykorzystujemy tę wiedzę w swoich działaniach.

Co do zasady – decyzja o przyznaniu kredytu ma formę pisemną. Jednak obecnie banki podążają za trendami i nowoczesnymi możliwościami. Dlatego szybka decyzja kredytowa online to nie jest fikcja. Coraz częściej praktykowane jest wysyłanie powiadomień o przyznaniu kredytu drogą elektroniczną. Dla klienta potrzebującego dodatkowych środków pieniężnych od zaraz, jest to bardzo duże ułatwienie.

Jak zwiększyć limit w rachunku dla firmy?

Narzędziem umożliwiającym uruchomienie odnawialnego limitu jest linia kredytowa. Procedura uzyskania tego rodzaju produktu finansowego jest znacznie prostsza, niż w przypadku standardowego wnioskowania o przyznanie kredytu. W zasadzie jest ona ograniczona do niezbędnego minimum. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że w takim przypadku bank także analizuje zdolność kredytową, biorąc przy tym pod uwagę wysokość wpływów. Od wartości comiesięcznych przychodów na konto jest uzależniony limit w rachunku dla firmy. Ocenie podlega także zgromadzona przez lata historia kredytowa, a więc pod uwagę brana jest przede wszystkim terminowość spłat ewentualnych kredytów i pożyczek, jakie posiada dane przedsiębiorstwo.

Śmiało można stwierdzić, że linia kredytowa to pewnego rodzaju pogotowie kasowe. Możliwość skorzystania z odnawialnego limitu w dowolnym momencie jest niezwykle ważne dla wielu przedsiębiorstw, gwarantując tym samym ciągłość ich działalności. Zalety skorzystania z tego narzędzia to:

  • odnawialny charakter limitu, uzależniony od wpływów na konto,

  • możliwość wielokrotnego wykorzystania środków pieniężnych w ramach limitu,

  • odsetki naliczane są od rzeczywiście wykorzystanej kwoty, a nie od całego przyznanego limitu.

Każda owocna współpraca zaczyna się od pierwszego kroku. W przypadku chęci pozyskania dodatkowych funduszy w postaci kredytu tym krokiem jest złożenie wniosku kredytowego online. Dopiero analizując potrzeby, wymagania oraz możliwości klienta, jesteśmy w stanie dobrać najbardziej odpowiedni kredyt. Indywidualne podejście do klienta gwarantuje sukces w postaci pozyskania funduszy na najlepszych zasadach. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest Ci kredyt gotówkowy, szybki kredyt firmowy, czy konsolidacja istniejących zobowiązań – serdecznie zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza.