Kredyt Inwestycyjny

Jak możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, a na pewno wybierzemy idealne finansowanie dla Ciebie i Twojego biznesu

Kancelaria Finansowa Adam Ryszkowski Kredyty Firmowe

Kredyt Inwestycyjny

Prawo popytu i podaży reguluje wprowadzenie niemal każdej nowości na rynek konsumencki. Jeśli zamierzamy rozwinąć biznes i zacząć działalność w nowo powstałym sektorze, musimy mieć poparcie, że na nabycie naszego produktu znajdziemy chętnych. Kiedy ten etap mamy już przeanalizowany, czas na pozyskanie środków inwestycyjnych. Rozpoczęcie działalności w nowym, nieznanym nam obszarze, najczęściej wiąże się z większymi niż nasze możliwości, nakładami finansowymi. Na szczęście banki oferują każdemu, kto znajdzie się w takiej sytuacji, wsparcie, jakim jest kredyt inwestycyjny. Dając tym samym możliwość rozwoju przedsiębiorstwa. Kancelaria finansowa Adam Ryszkowski wspomaga firmy w wybraniu najkorzystniejszej dla nich oferty bankowej.

Jak działa Kredyt inwestycyjny?

Kredyt inwestycyjny jest tego typu pożyczką, która przyznawana jest tylko firmom i którą można wykorzystać tylko na sfinansowanie nowych inwestycji. Długość spłaty wybiera kredytobiorca. Spośród dostępnych opcji można zdecydować się na kredyt krótkoterminowy ze spłatą do jednego roku, średnioterminowy do 3 lat i długoterminowy. Ten ostatni jest korzystny z tego względu, że zazwyczaj można go spłacić przed upływem czasu wskazanego w umowie, a nawet zastosować okres karencji w spłacie rat kapitałowych. Niektóre banki oferują kredyty inwestycyjne bez górnego limitu. Większość z nich wymaga wkładu własnego, który waha się od 20% do 30%. Są też takie placówki, które go nie wymagają, a w inwestycje pokrywają w 100%. Możliwości jest wiele, a osoby, które nie znają się na sektorze finansowym, mogą mieć dylemat, którą ofertę kredytu inwestycyjnego wybrać. Towarzyszy im wtedy ogromny stres, ponieważ nieznajomość prawa bankowego może skutkować wyborem niezbyt korzystnej oferty, która z kolei może wprowadzić więcej szkód niż pożytku. Wszystkim przedsiębiorcom, którzy czują się zagubieni w tej tematyce, pomocną dłoń poda Kancelaria Finansowa Adam Ryszkowski.

Co można finansować środkami z kredytu inwestycyjnego?

Jeśli zastanawiasz się, czy kredyt inwestycyjny pozwoli Ci opłacić wszystkie niezbędne wydatki, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci to ustalić. Do najpopularniejszych, które można zaliczyć na poczet kredytu inwestycyjnego, zalicza się zakup:

 

  • maszyn i wszystkich niezbędnych urządzeń wykorzystywanych w trakcie procesu inwestycyjnego,
  • nieruchomości dla firmy,
  • środków transportu,
  • know-how, licencji, patentów czy praw autorskich,
  • sprzętu komputerowego
  • oraz innych niezbędnych do produkcji lub jakiegokolwiek innego procesu w ramach inwestycji.

Kredyt inwestycyjny nie musi być drogi

Jak otrzymać kredyt inwestycyjny?

Zanim wybierzemy się do banku, musimy zdecydować, która oferta będzie dla nas i naszego biznesu najlepsza. W tym momencie najbezpieczniej skorzystać z pomocy doświadczonego doradcy kredytowego. Kancelaria Finansowa Adam Ryszkowski z pewnością kroczy w świecie banków, a największe inwestycje poszukujące kredytu inwestycyjnego, są dla niego przyjemnym wyzwaniem. Na co dzień pomaga swoim klientom wybrać kredyt, który wspomoże jego biznes, a nie mu zaszkodzi. Banki narzucają kredytobiorcom wiele niezrozumiałych warunków, a w nich najstraszniejsze wydają się prowizja, marża, opłata przygotowawcza oraz prowizja za wcześniejszą spłatę. Inny, również istotny aspekt to zabezpieczenie kredytu. Je także warto skonsultować ze specjalistą z dziedziny kredytów inwestycyjnych. Instytucje finansowe prześcigają się, aby zdobyć klienta, dlatego każdy z nich oferuje różnego typu zniżki i inne atrakcyjne dodatki. Aby wybrać najkorzystniejszą w danym momencie ofertę, warto skonsultować się z kancelarią finansową, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale zna prawo bankowe oraz faktyczne wady i zalety oferowanych na rynku kredytów inwestycyjnych. Trafny wybór oferty kredytowej to pierwszy krok do otrzymania pożyczki. Drugi to napisanie biznesplanu i dostarczenie do banku dokumentów rejestrowych, finansowych i innych wymaganych przez bank. Najważniejszy jest jednak biznesplan, to na jego podstawie bank oceni Twoje możliwości finansowe, zdolność kredytową, a także potencjał na odniesienie sukcesu w planowanej inwestycji.

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,92%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 28 983 zł, całkowita kwota do zapłaty: 39 657,48 zł, oprocentowanie zmienne: 9,50%, całkowity koszt kredytu: 10 674,48 zł (w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 10 674,48 zł), 83 równe, miesięczne raty w wysokości 477,81 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.08.2019 r.  Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Wypełnij darmowy wniosek

Przedstawimy najlepsze rozwiązanie