Kredyt dla zadłużonych

Jak możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, a na pewno wybierzemy idealne finansowanie dla Ciebie i Twojego biznesu

Z każdej sytuacji można znaleźć wyjście. Nawet jeśli jesteś zadłużony. Problemy finansowe nie muszą być przeszkodą, w znalezieniu wsparcia finansowego. Wystarczy, że złożysz wniosek o kredyt dla zadłużonych i poczekasz na ofertę kredytową. Jednakże co zrobić w przypadku mnogości przytłaczających Cię ofert? Skontaktuj się z naszą firmą i dowiedz się, jak szybko możemy Ci pomóc i znaleźć dla Ciebie instytucję, która zechce udzielić Ci kredytu dla zadłużonych. Znając Twoje potrzeby, dokonamy analizy rynku i przedstawimy Ci wybrane propozycje, które jednocześnie pozwolą Ci wyjść z dołka finansowego, nie obciążając Twojego nadwyrężonego już budżetu.

Czy kredyt dla zadłużonych jest możliwy do uzyskania?

Wiele osób zastanawia się, czy uzyskanie kredytu z długami, jest w ogóle realne. O ile na co dzień spotykamy mnóstwo ofert pożyczkowych, o tyle nie wszystkie z nich są w zasięgu ręki. Ich warunki również budzą wiele wątpliwości. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług doradcy finansowego, który pomoże wybrać najlepszą ofertę kredytu dla zadłużonych. Nasza kancelaria pomogła już wielu osobom prywatnym i przedsiębiorcom, umożliwiając im zawarcie umowy kredytu dla zadłużonych na dogodnych warunkach. Wiemy, że kłopoty finansowe sprawiają sporo stresu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były najwyższej jakości, tak samo, jak i przedstawiane przez nas oferty pożyczkowe. Jeśli jesteś skrępowany i obawiasz się prosić o pomoc, to sprawdź nasze statystyki i przekonaj się, że nie tylko Ty znalazłeś się w ciężkiej sytuacji, ale także wiele innych osób, które pomimo tego złożyły wniosek o kredyt dla zadłużonych i teraz cieszą się znaczną poprawą w finansach.

Czym jest kredyt dla zadłużonych?

Kredyt dla zadłużonych to forma wsparcia finansowego, które świadczą instytucje pozabankowe. W przeciwieństwie do banków nie podlegają one prawu bankowemu, a co za tym idzie, nie muszą stosować restrykcyjnych warunków w kwestii przyznawania pożyczek. Największą zaletą takiego stanu rzeczy jest brak obowiązku wydawania decyzji kredytowej na podstawie danych zebranych przez BIK i KRD, czyli Biuro Informacji Kredytowej i Krajowy Rejestr Długów. Dzięki temu nawet zła historia kredytowa i brak zdolności kredytowej, nie przeszkodzi Ci w uzyskaniu pożyczki dla zadłużonych. Instytucje pozabankowe mogą Ci ją przyznać, nawet jeśli zalegasz ze spłatą innych zobowiązań albo nieterminowo uiszczałeś raty zaciągniętych świadczeń. Co więcej, pożyczkę możesz także uzyskać, jeśli Twoje długi przejął komornik. Jest to możliwe dlatego, że instytucje pozabankowe akceptują zadłużenie, zaległości i opóźnienia swoich klientów lub nie sprawdzają ich w rejestrze długów.

 

Dla kogo przeznaczony jest kredyt dla zadłużonych?

Jeśli zaliczasz się do osób, które mają:

  • negatywną historię kredytową w BIK, BIG, KRD i innych rejestrach czy bazach,
  • niską zdolność kredytową lub jej brak,
  • problemy ze spłatą dotychczasowych zobowiązań,
  • zajęcie majątku przez komornika lub firmę windykacyjną,

to kredyt dla zadłużonych może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Bez zbędnych procedur i dokumentacji możesz uzyskać pomoc finansową, która w szybkim tempie będzie przekazana do Twojej dyspozycji. Jest to wygodna alternatywa dla każdego, komu bank odmówił przyznania kredytu lub współpraca z bankiem nie jest przez tę osobę, pożądana.

Kredyt dla zadłużonych – unikaj niekorzystnych ofert

Jako firma mająca bogate doświadczenie na rynku finansowym, gwarantujemy Ci bezpieczne i korzystne rozwiązania. Dzięki wnikliwej selekcji ofert, które można znaleźć na rynku finansowym, możesz być pewien, że zaprezentowana przez nas firma pożyczkowa, jest godna zaufania i warta podjęcia współpracy. Wiemy, że nie wszystkie dostępne pożyczki, przyznawane są na korzystnych warunkach, dlatego z najwyższą dokładnością dopasowujemy je do Twoich potrzeb. Wystarczy, że wypełnisz wniosek na naszej stronie i zawrzesz w nim niezbędne informacje, a my przeanalizujemy portfolio instytucji pozabankowych i pomożemy Ci podjąć decyzję, której nie pożałujesz, ponieważ będzie ona dla Ciebie realnym wsparciem, a nie kolejnym obciążeniem. Uniknij wysokiego oprocentowania czy problemowych warunków zapisanych najmniejszą czcionką i zdobądź naszą rekomendację oraz gotówkę do dyspozycji. Dzięki w pełni elektronicznemu sposobowi komunikacji możesz liczyć na szybką obsługę bez zbędnych problemów.


Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,92%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 28 983 zł, całkowita kwota do zapłaty: 39 657,48 zł, oprocentowanie zmienne: 9,50%, całkowity koszt kredytu: 10 674,48 zł (w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 10 674,48 zł), 83 równe, miesięczne raty w wysokości 477,81 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.08.2019 r.  Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Wypełnij darmowy wniosek

Przedstawimy najlepsze rozwiązanie