Kredyt dla rolnika

Jak możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, a na pewno wybierzemy idealne finansowanie dla Ciebie i Twojego biznesu

Kredyt dla rolnika

Prowadzenie działalności rolniczej jest wymagające. Rolnik musi zadbać o wiele aspektów związanych ze swoim zawodem. Najczęściej trzyma pieczę nad uprawą ziemi, chowem zwierząt i działaniem maszyn rolniczych. Wszystkie obowiązki gospodarstw rolniczych wymagają niemałych nakładów finansowych. Jeśli potrzebujesz wsparcia i interesuje Cię kredyt dla rolnika, powierz nam swoje finanse, a my zdobędziemy dla Ciebie najlepszą ofertę kredytową.

Aby zapewnić Ci jak najlepszą obsługę, nieustannie powiększamy grono instytucji bankowych i pozabankowych, z którymi współpracujemy. Obecnie jest ich aż 30 i wszystkie oferują kredyty gotówkowe oraz inne rodzaje wsparcia finansowego. Działalność naszej firmy opiera się na cennym doświadczeniu z branży finansowej. Doskonale odnajdujemy się w realiach bankowych oraz mechanizmach kredytowych. Dzięki temu możesz być pewien, że powierzenie nam swoich finansów, to trafna decyzja. Pomożemy Ci zdobyć środki na rozwój i unowocześnienie gospodarstwa rolnego, które prowadzisz, abyś stał się konkurencyjny i samowystarczalny, a Twoja działalność była dochodowa. Kredyt dla rolnika to oferta, którą można spotkać dość często, jednakże wybór tej właściwej, która okaże się najkorzystniejsza, nie jest prosty. Bankowość rządzi się swoimi prawami, a wielostronicowe umowy, które kredytobiorca musi podpisać, najczęściej są dla niego niezrozumiałe. Takim sposobem wyczekiwany kredyt dla rolnika, może okazać się kłopotem, a nie zbawieniem. W celu uniknięcia takiej sytuacji zachęcamy do współpracy z naszą kancelarią, która może pochwalić się renomą i kadrą pracowniczą, która jest przyjazna i przede wszystkim odpowiednio wykwalifikowana.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasza praca polega na znalezieniu instytucji, która zechce udzielić Ci kredytu, opartego na korzystnych warunkach. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy odnajdują się dobrze w tematyce finansów, dlatego misją naszej kancelarii jest pomoc i pośredniczenie w procesie uzyskania kredytu lub pożyczki dla rolnika. Zarządzanie gospodarstwem rolniczym to nadzór nad ziemią, zwierzętami, ale i wszelkimi systemami oraz maszynami rolniczymi, które usprawniają prace rolne. Główny Urząd Statystyczny informuje, że według jego informacji w Polsce w roku 2018 powierzchnia użytków rolnych wynosiła 14,7 mln hektarów, czyli o 0,3% więcej niż w 2017 roku. Jednakże większość z nich to gospodarstwa mniejsze, których powierzchnia użytków rolnych nie przekraczała 5 hektarów. Uprawianie ziemi, zbieranie plonów i chów zwierząt wymagają nieustannych inwestycji, które są kosztowne i zdecydowanie przekraczają możliwości finansowe większości rolników. Aby je sfinansować, wykorzystując zewnętrzne środki, możesz starać się o kredyt gotówkowy dla osób prywatnych czy indywidualnych lub o specjalny kredyt rolniczy, który zostanie przeznaczony na zakup środków trwałych oraz inwestycje. Ten pierwszy można szybciej zrealizować, ale za to druga opcja jest ściśle dopasowana do specyficznych potrzeb branży rolniczej. W zależności od instytucji, która udziela kredytu dla rolnika, można otrzymać między innymi:

  • kredyt obrotowy w rachunku bieżącym,
  • kredyt obrotowy na zakup środków do produkcji rolnej, czyli na przykład nawóz,
  • kredyt obrotowy w rachunku kredytowym,
  • kredyt inwestycyjny,
  • kredyt rewolwingowy,
  • kartę kredytową.

Alternatywą dla wymienionych wyżej ofert kredytowych, jest kredyt preferencyjny dla rolników, do którego dopłaca Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W ramach takiej współpracy można starać się o kredyt inwestycyjny rolniczy czy kredyt klęskowy. Rolnicy, którzy skorzystali z takiej oferty kredytowej, najczęściej przeznaczali te środki na zakup gruntów i zabudowanych nieruchomości rolnych lub budowę, modernizację czy remont elementów wchodzących w skład prowadzonego przez nich gospodarstwa rolnego.

 

Kredyt dla rolnika nie musi być drogi

Jak się z nami skontaktować?

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, uprościliśmy sposób komunikacji z naszymi doradcami finansowymi. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, wypełnić formularz i przesłać go do nas. Tak wypełniony wniosek trafi do naszej kancelarii finansowej, w której odpowiednie osoby zajmą się jego przetwarzaniem. W celu przyspieszenia tego procesu uzupełnij wszystkie wymagane informacje, czyli imię i nazwisko, numer telefonu, adres mailowy i przede wszystkim rubrykę, w której pytamy, jak możemy Ci pomóc. Zawarcie szczegółowego opisu da nam lepszy obraz Twoich potrzeb. Jeśli poznamy je dobrze już na pierwszym etapie współpracy, nasz kontakt będzie przebiegał sprawniej, a Ty otrzymasz odpowiedni kredyt dla rolnika, szybciej.

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,92%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 28 983 zł, całkowita kwota do zapłaty: 39 657,48 zł, oprocentowanie zmienne: 9,50%, całkowity koszt kredytu: 10 674,48 zł (w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 10 674,48 zł), 83 równe, miesięczne raty w wysokości 477,81 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.08.2019 r.  Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Wypełnij darmowy wniosek

Przedstawimy najlepsze rozwiązanie