Kredyt bez zdolności

Jak możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, a na pewno wybierzemy idealne finansowanie dla Ciebie i Twojego biznesu

Kancelaria Finansowa Adam Ryszkowski Kredyty Firmowe

Kredyt bez zdolności

Większość społeczeństwa przynajmniej raz w życiu wnioskowała o kredyt pieniężny. Niektórzy robili to nawet więcej niż raz, ale co w przypadku kiedy życie postawiło Cię w sytuacji, w której pilnie potrzebujesz gotówki, a bank odmawia, używając argumentu o braku zdolności kredytowej. Niestety, ale z takimi problemami mierzy się ogromna część społeczeństwa. Kancelaria finansowa Adam Ryszkowski oferuje pomoc w znalezieniu rozwiązania. Jest nim tak zwany kredyt bez zdolności. Jeśli nie wiesz, co zrobić, aby go uzyskać, skontaktuj się z naszą Kancelarią.

Kredyt czy pożyczka - jak działają te mechanizmy?

Na rynku finansowym wyróżnia się dwa pojęcia ważne dla każdego, kto stara się o dodatkowy zastrzyk gotówki. Pierwsze z nich to kredyt, a drugie pożyczka. Często używane naprzemienne. W rzeczywistości są to jednak dwa zupełnie odmienne mechanizmy finansowe. Kredyt to produkt wyłącznie bankowy i jest uregulowany prawnie. Mogą o niego aplikować wszyscy, ale to nie oznacza, że każdy go otrzyma. Otóż prawo bankowe narzuca na kredytobiorcę szereg regulacji, które mają wpływ na decyzję banku odnośnie do kredytu. Najważniejsze są zdolność i wiarygodność kredytowa. Zanim dowiemy się, czy otrzymamy wsparcie od jakiejkolwiek instytucji bankowej, zostaną przeanalizowane nasze możliwości do terminowej spłaty raty wraz z odsetkami. Wiarygodność z kolei przedstawia historia kredytowa danej osoby, która pokazuje, ile kredytów wzięto, ile spłacono, czy były to spłaty terminowe i jaka była ich wysokość. W trakcie analizy tych czynników banki posiłkują się wiedzą Biura Informacji Kredytowej oraz Krajowego Rejestru Długów. Jeśli na podstawie ich informacji nie otrzymamy pozytywnej decyzji kredytowej, pierwsze co przychodzi nam do głowy to wysłanie naszego wniosku do innych banków. Jednakże nie jest to dobry pomysł, ponieważ każda ponowna i odmowna decyzja, zaniża ilość punktów nam przypisanych, jako kredytobiorcy. Zatem co zrobić w takiej sytuacji? Najlepiej zgłosić się do specjalisty, który na co dzień współpracuje z bankami i znajduje najlepsze oferty dla swoich klientów. Jednym z popularnych rozwiązań dla osób bez zdolności kredytowej są pożyczki. Możemy je otrzymać nie od banków, ale od instytucji pozabankowych. Firmy, które oferują usługi pożyczkowe, nie są objęte regulacjami prawnymi, które dotyczą banków. Z tego względu mogą stosować elastyczne podejście w kwestii przyznawania pożyczek.

Kredyt bez zdolności - jak to działa?

Kredyt bez zdolności, czyli pożyczkę w instytucjach finansowych jest wbrew pozorom łatwo otrzymać. Bez wychodzenia z domu, w krótkim okresie możemy otrzymać wsparcie finansowe. Złożenie wniosku o pożyczkę odbywa się elektronicznie. Wystarczy nam komputer, a nawet telefon oraz dostęp do internetu. Plusem współpracy z firmami pożyczkowymi jest to, że każda z nich może ustalać własne reguły przyznawania pomocy finansowej. To, czego się najczęściej oczekuje od klientów to pełnoletniość oraz obywatelstwo polskie. Odmowa przyznania pożyczki może nastąpić, jeśli wnioskujący przekroczył górny próg wiekowy, ustalany przez firmy indywidualnie. W związku z tym, że rodzaj świadczonych przez nich usług niesie ze sobą wysokie ryzyko, to zdarza się, że mogą one poprosić o dodatkowe zabezpieczenie w postaci weksla, hipoteki, czy zastawu. Ze względu na to ryzyko pożyczki mają zazwyczaj wysokie oprocentowanie.

 

Kredyt gotówkowy nie musi być drogi

Na co zwrócić uwagę przy kredytach bez zdolności?

To, co jest kluczowe przy kredytach bez zdolności to wiedza, która firma jest godna zaufania. Niestety, ale wiele internetowych spółek nie szuka lojalnych klientów, a osób, którym narzuci lichwiarskie reguły i wpędzi je w jeszcze większe długi, dlatego w tej sytuacji nieoceniona jest pomoc zaufanego doradcy kredytowego. Kancelaria Finansowa Adam Ryszkowski oferuje swoje usługi między innymi w obszarze kredytów bez zdolności. Wieloletnie doświadczenie pracy w instytucjach finansowych i bankach pozwoliło zdobyć cenną wiedzę, którą od lat wykorzystujemy, aby pomóc innym. Wiemy, jak ważne jest wsparcie, kiedy dopadają nas problemy finansowe. Dlatego oferujemy rzetelne prowadzenie spraw każdego klienta.

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,92%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 28 983 zł, całkowita kwota do zapłaty: 39 657,48 zł, oprocentowanie zmienne: 9,50%, całkowity koszt kredytu: 10 674,48 zł (w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 10 674,48 zł), 83 równe, miesięczne raty w wysokości 477,81 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.08.2019 r.  Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Wypełnij darmowy wniosek

Przedstawimy najlepsze rozwiązanie