Kredyt dla profesjonalistów

Jak możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, a na pewno wybierzemy idealne finansowanie dla Ciebie i Twojego biznesu

Profesjonaliści to ci, którzy zajmują się zawodowo daną branżą, a do tego mogą się pochwalić dużymi umiejętnościami i doświadczeniem. Śmiało, można stwierdzić, że firmy, które doskonale wykonują świadczone usługi, a do tego każda z nich charakteryzuje się wysoką jakością, mogą wnioskować o kredyt dla profesjonalistów. Nasza Kancelaria Finansowa pomoże wybrać najkorzystniejszą dla Twojego przedsiębiorstwa ofertę i przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredyt. Zaufaj nam i bądź pewien, że warunki interesującego Cię kredytu dla profesjonalistów, będą dla Ciebie korzystne.

 

Kredyt dla profesjonalistów – co warto o nim wiedzieć?

Kredyt dla profesjonalistów to wsparcie dla różnej wielkości działalności gospodarczych. Jego warunki ustalają banki lub instytucje pozabankowe. To, jakie warunki należy spełnić, aby go otrzymać, ustala kredytodawca. W jego gestii leży również kwestia oprocentowania, wysokości raz i długość okresu kredytowania. Mimo tego, że nie ma jednego wzoru kredytu dla profesjonalistów, a to często utrudnia wybranie konkretnej oferty klientom banków, to powinno się spoglądać na taką sytuację przychylnie. Zwłaszcza z perspektywy osoby starającej się o wsparcie finansowe. Zastanawiasz się dlaczego? Otóż w zróżnicowany ofertach i konkurujących ze sobą instytucjach finansowych, można znaleźć wyjątkowo atrakcyjne oferty kredytu dla profesjonalistów. Rozumiemy, że dla osoby, która nie ma dużo wspólnego z bankowością, może to być niejasne, więc oferujemy swoją pomoc. Nasze usługi polegają na znalezieniu dla Ciebie najkorzystniejszej oferty. Jak to jest możliwe? Otóż wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej i wskażesz nam niezbędna do rozpoczęcia poszukiwań informacje.

Jak działa kredyt dla profesjonalistów?

Ten rodzaj kredytowania przeznaczony jest dla wybranych grup zawodowych, które specjalizują się w wykonywaniu konkretnych usług. W tym wypadku nie musisz trudnić się pracą, którą finansuje Państwo. Możesz wykonywać różne wolne zawody. Do najpopularniejszych zalicza się profesjonalistów z branży medycznej, prawniczej i finansowej. Do nich często dołączają także architekci, rzeczoznawcy majątkowi, geodeci czy farmaceuci. To, jaki rodzaj działalności będzie dla banku preferencyjny, zależy tylko od niego. Jednakże jeśli okaże się, że prowadzisz jeden z uprzywilejowanych branż, możesz liczyć na zdecydowanie atrakcyjniejsze warunki kredytu dla profesjonalistów niż w ofercie standardowej. Dlaczego wybrane grupy cieszą takimi przywilejami? Odpowiedź jest prosta – dla banku liczy się zdolność kredytowa klientów. Zatem każdy, kto wykonuje zawód cieszący się zaufaniem publicznym lub uchodzący za dobrze płatny i mało ryzykowny, będzie pożądanym przez każdą instytucję pożyczającą środki finansowe, idealnym klientem. Zatem śmiało, można stwierdzić, że jeśli jako profesjonalista jesteś wykształcony, dbasz o swoją reputację i masz stały oraz pewny dochód, to bank nie musi narażać się na wysokie ryzyko udzielenia Ci kredytu i w zamian może zaproponować niższą marżę. Kredyt dla lekarza, stomatologa, fizjoterapeuty, farmaceuty, weterynarza, adwokata, prawnika, radcy prawnego, notariusza, komornika, biura rachunkowego, księgowego, doradcy podatkowego, architekta, tłumacza przysięgłego, rzeczoznawcy majątkowego, geodety, położnej czy zarządcy nieruchomości w wielu bankach można uzyskać w uproszczonej procedurze lub wręcz na oświadczenie a we wszystkich formalnościach z chęcią pomoże Nasza Kancelaria Finansowa.

Na jaki cel można przeznaczyć środki z kredytu dla profesjonalistów?

Kredyt dla profesjonalistów to wsparcie finansowe, które z założenia ma być dla Ciebie realnym wsparciem i korzystną transakcją. Jednakże warto pamiętać, że każda oferta kredytowa jest różna i może mieć korzystne, ale i mniej korzystne dla klienta zapisy. Jako kancelaria finansowa pomagamy wszystkim tym, którzy chcą mieć pewność, że pożyczone przez nich środki, będą faktycznym wsparciem. Profesjonaliści, którzy zdecydują się na kredyt, mogą być pewni, że możliwości wykorzystania środków pieniężnych jest wiele. W niektórych przypadkach banki wskazują konkretny cel, na jaki można je przeznaczyć, ale w większości przypadków jest to raczej bieżąca działalność firmy, inwestycje, rozwój lub nawet cel dowolny, w tym prywatny. Banki w zwyczaju nie mają rozliczać kredytobiorcy na co przeznaczył środki uzyskane z kredytu. Wynika to z natury prowadzenia jakiejkolwiek działalności gospodarczej. Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że aby nadążyć za zmianami rynkowymi i gospodarczymi, musi stale rozwijać swoją firmę i inwestować. Z drugiej strony może zdarzyć się tak, że będzie potrzebował dodatkowej gotówki, aby rozwiązać niespodziewane problemy i uporządkować  budżet. Dzięki temu będzie mógł kontynuować prowadzenie swojej działalności gospodarczej.

 
Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,92%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 28 983 zł, całkowita kwota do zapłaty: 39 657,48 zł, oprocentowanie zmienne: 9,50%, całkowity koszt kredytu: 10 674,48 zł (w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 10 674,48 zł), 83 równe, miesięczne raty w wysokości 477,81 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.08.2019 r.  Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Wypełnij darmowy wniosek

Przedstawimy najlepsze rozwiązanie