Kredyt z opóźnieniami w BIK

Jak możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, a na pewno wybierzemy idealne finansowanie dla Ciebie i Twojego biznesu

Kredyt z opóźnieniami w BIK

Często bywa tak, że przy kilku zaciągniętych jednocześnie zobowiązań finansowych, nie udaje nam się spłacać wszystkich na czas. Mimo dobrych chęci mamy nieoczekiwane wydatki, a spłata rat się wydłuża. Historia takich opóźnień notowana jest w BIK, czyli Biurze Informacji Kredytowej, a to z kolei ważne jest dla banków, do których złożyliśmy wniosek o przyznanie kredytu. Jeśli Twoje dane znajdują się na liście osób, u których odnotowano opóźnienia w spłacie kredytu, możesz mieć problem, aby w przyszłości otrzymać go ponownie. Dla osób, które znalazły się w takiej sytuacji, polecamy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej i skorzystać z pomocy doradców, którzy w szybkim tempie znajdą dla Ciebie atrakcyjną ofertę kredytu z opóźnieniami w BIK.

 

Współpracujemy z ponad 30 stoma podmiotami finansowymi, które świadczą usługi kredytowe. Naszych partnerów wybraliśmy na podstawie ich renomy oraz warunków, jakie oferują. Dzięki temu możesz mieć pewność, że instytucja, która udzieli Ci kredytu, jest godna zaufania. Mamy wieloletnie doświadczenie w bankowości, a nasze usługi opierają się właśnie na nim. Nieustannie aktualizujemy wiedzę o ofertach kredytowych i regulacjach prawnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość świadczonych przez nas usług ma duży wpływ na Ciebie i Twój budżet. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas rozwiązania były dla Ciebie atrakcyjne i przede wszystkim korzystne.

Kto może zaciągnąć kredyt z opóźnieniami w BIK?

Kredyt z opóźnieniami w BIK dostępny jest dla wszystkich, którzy nie uiszczali terminowych spłat kredytu. W efekcie takie osoby zostały odnotowane w BIK, czyli Biurze Informacji Kredytowej. Jest to istotne, jeśli w przyszłości zamierzasz starać się o kolejny kredyt. Otóż bank, który analizuje Twój wniosek, dokonuje również analizy Twojej zdolności kredytowej. Natomiast na nią składa się między innymi historia kredytowa opisana w BIK. Jeśli widniejesz w takim rejestrze z negatywną historią, to dla banku możesz okazać się niezdatny do spłaty kolejnego kredytu. Informacje o Twoich zobowiązaniach są przetwarzane przez cały okres ich trwania. Wraz z końcem spłaconej umowy kredytowej Twoje dane powinny zostać usunięte z BIK, ale jeśli wyraziłeś zgodę na to, aby nawet wtedy były one przetwarzane, to nadal będą widoczne. Natomiast w przypadku, gdy nie spłacisz kredytu w terminie i spełnisz następujące warunki, to Twoja historia kredytowa będzie przetwarzana w BIK przez 5 lat:

  • zostanie Ci przypisane opóźnienie w spłacie kredytu, które będzie dłuższe niż 60 dni,
  • nie spłacisz należności w 30 dni od momentu, w którym kredytodawca poinformował Cię o zaległościach w spłacie kredytu i w związku z tym rozpoczęciem przetwarzania danych na jego temat.
 

Jak starać się o kredyt z opóźnieniami w BIK?

Wielu z naszych klientów wierzyło w przekonanie, że jeśli są notowani w BIK, to ich szanse na uzyskanie kredytu są zerowe. Nic bardziej mylnego! Nasi doradcy wiedzą, co zrobić w takich sytuacjach i jak pomóc Ci znaleźć źródło finansowania. Otóż negatywna historia kredytowa może faktycznie zniweczyć Twoje plany związane z zaciągnięciem kredytu w banku, ale warto pamiętać, że istnieje również wiele innych, godnych zaufania instytucji finansowych, które świadczą usługi kredytowe na podstawie innych zasad niż banki. W związku z tym warunki, które należy spełnić, aby uzyskać kredyt, nie są skomplikowane. Wierzymy, że dla Ciebie może się to wydawać nieco trudniejsze, ale uwierz, że z pomocą odpowiednich osób, możesz otrzymać kredyt z opóźnieniami w BIK. Nasza praca polega na pośrednictwie i doprowadzaniu do końca procesów kredytowych. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę, która dokładnie wpasuje się w Twoje możliwości, a gotówka, którą otrzymasz, będzie prawdziwym zbawieniem, a nie kolejnym problemem. Każdy, kto chciałby uzyskać taką pomoc, powinien wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej i opisać w nim swoją sytuację finansową. Dzięki temu będziemy mieli podstawę do wyszukania najlepszego dla Ciebie kredytu.


Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,92%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 28 983 zł, całkowita kwota do zapłaty: 39 657,48 zł, oprocentowanie zmienne: 9,50%, całkowity koszt kredytu: 10 674,48 zł (w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 10 674,48 zł), 83 równe, miesięczne raty w wysokości 477,81 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.08.2019 r.  Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Wypełnij darmowy wniosek

Przedstawimy najlepsze rozwiązanie