Kredyt na bieżącą działalność

Jak możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, a na pewno wybierzemy idealne finansowanie dla Ciebie i Twojego biznesu

Kancelaria Finansowa Adam Ryszkowski Kredyty Firmowe

Kredyt dla wybranych grup zawodowych

Od wielu dekad społeczeństwo podzielone jest na różne grupy zawodowe. Każda z nich ma inny fach w ręku, który w dużej mierze determinuje poziom i jakość życia. Dla banków osoby, które trudnią się specjalistycznymi oraz potrzebnymi zawodami, są idealnymi klientami. To właśnie dla nich, dla poszczególnych grup zawodowych przygotowują one specjalne oferty, które mają skłonić ich, do nawiązania współpracy z bankami. Każdy z nich dyktuje własne warunki i stara się, by były one jak najbardziej konkurencyjne. Dzięki temu kredytobiorcy mogą wybrać najkorzystniejszą dla nich ofertę. Kancelaria Finansowa Adam Ryszkowski pomaga w poszukiwaniach i przeprowadza przez proces wnioskowania o kredyt. Wieloletnie doświadczenie w sektorze bankowym pozwoliło nam poznać jego specyfikację. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom atrakcyjne warunki umowy kredytowej i akceptowalne oprocentowanie. Jeśli czujesz się przytłoczony informacjami, którymi zasypuje Cię bank, skontaktuj się z nami, abyśmy trudniejsze kwestie przeanalizowali za Ciebie.

 

Jak działa kredyt dla wybranych grup zawodowych?

Kredyt dla wybranych grup zawodowych przeznaczony jest dla osób, które trudnią się wybranymi zawodami. Według banków zawody te są uprzywilejowane, ponieważ zapewniają ich wykonawcom stały dochód. Dzięki temu udzielenie kredytu takiej osobie jest obarczone dużo mniejszym ryzykiem niż w przypadku innych grup zawodowych. Zatem co można zyskać, jeśli znajdziemy się w uprzywilejowanej grupie? Najczęściej są to:

– niższa cena uzyskania kredytu,

– szybszy proces wydania decyzji kredytowej,

– uproszczona procedura wykazywania dochodów,

– niższe oprocentowanie,

– brak opłaty za prowadzenie konta,

– brak opłaty za użytkowaną kartę debetową,

– brak opłaty za użytkowaną kartę kredytową, i wiele innych korzystnych propozycji.

To, na jakie przywileje zdecyduje się bank, zależy tylko od niego. Zazwyczaj w celu uzyskania konkurencyjnej oferty, musi się w niej znaleźć coś, czego inna instytucja nie zaoferuje. Tutaj pojawia się szansa dla kredytobiorcy, aby znalazł dla siebie kredyt na korzystnych warunkach. W większości przypadków statystyczny przedsiębiorca nie orientuje się, która oferta może okazać się dla niego odpowiednia, dlatego Kancelaria Finansowa Adam Ryszkowski oferuje pomoc w przeanalizowaniu i wybraniu tej najkorzystniejszej. Jeśli chodzi o rodzaj oferowanych produktów bankowych dla wybranych grup zawodowych, to są to najczęściej kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, karty kredytowe czy limity kredytowe. Do jakich zawodów mogą być one kierowane? Otóż w komunikacji bankowej można usłyszeć o poniższych grupach zawodowych: 

-branża medyczna: lekarze, farmaceuci, stomatolodzy, weterynarze;

-branża prawnicza: adwokaci, prawnicy, radcy prawni, notariusze, biegli rewidenci, komornicy;

-branża finansowa: księgowi, doradcy podatkowi, doradcy inwestycyjni;

-architekci, rzecznicy patentowi, tłumacze przysięgli, rzeczoznawcy majątkowi, geodeci, fizjoterapeuci, nauczyciele, położne, zarządcy nieruchomości, służby mundurowe.

Na ogół są to zawody, które mogą się pochwalić stałym i wysokim dochodem, a najlepiej, jeśli jest on wypłacany z budżetu państwa.

 

Co można finansować środkami z kredytu dla wybranych grup zawodowych?

Finansowanie umożliwione przez bank, może zostać przeznaczone na dowolny cel. Jednakże w niektórych ofertach może on być jasno sprecyzowany. Banki oferują na przykład kredyty na zakup specjalistycznego wyposażenia, którego potrzebuje w swoim gabinecie lekarz danej specjalizacji. W innym przypadku może się to okazać wsparcie przy narodzinach dziecka lub swego rodzaju rachunek oszczędnościowy. To, na jaki kredyt się zdecydujemy, zależy głównie od dostępnych w danym momencie ofert. Wybranie tych najkorzystniejszych będzie dużo łatwiejsze z pomocą naszej kancelarii.

Kredyt na bieżącą działalność nie musi być drogi

Jak otrzymać kredyt dla wybranych grup zawodowych?

Zaletą wielu kredytów dla wybranych grup zawodowych jest uproszczony proces ich otrzymania. W większości przypadków banki nie oczekują tak szczegółowego zaświadczenia o przychodach i zatrudnieniu, jak przy udzielaniu kredytu osobom spoza wybranych grup zawodowych. Banki z góry zakładają, że osoby trudniące się akurat tymi zawodami, nie będą miały problemów ze spłatą zobowiązań, więc analiza ich zdolności kredytowych nie trwa długo ani nie jest szczegółowa. Poza wypełnieniem standardowych i nieskomplikowanych dokumentów kredytobiorca nie zostanie zaskoczony trudną procedurą aplikowania o kredyt.

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,92%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 28 983 zł, całkowita kwota do zapłaty: 39 657,48 zł, oprocentowanie zmienne: 9,50%, całkowity koszt kredytu: 10 674,48 zł (w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 10 674,48 zł), 83 równe, miesięczne raty w wysokości 477,81 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.08.2019 r.  Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Wypełnij darmowy wniosek

Przedstawimy najlepsze rozwiązanie