Kredyt konsolidacyjny dla firm

Jak możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, a na pewno wybierzemy idealne finansowanie dla Ciebie i Twojego biznesu

Kredyt konsolidacyjny dla Twojej firmy

Wielu osobom wydaje się, że kredyt gotówkowy na bieżącą działalność przeznaczony jest raczej dla małych firm, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w działalności, którą wykonują. Czy rzeczywiście tak jest? Zdecydowanie nie, ponieważ na kredyty firmowe na bieżącą działalność bardzo często decydują się duże firmy, które posiadają wieloletni staż na rynku. Koszt takiego kredytu oraz jego wysokość uzależnione są od tego, jak wyglądają finanse danej firmy, a także od jej wielkości i tego, jakie zabezpieczenia pod zaciągnięty kredyt może zaoferować. Również profil działania firmy ma znaczenie dla instytucji udzielającej kredytów firmowych na bieżącą działalność. Jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza firma ma szansę otrzymać kredyt gotówkowy na bieżącą działalność, skontaktujmy się ze specjalistami.

 

Na jakiej zasadzie działa kredyt konsolidacyjny dla firm?

Podstawowym celem kredytu konsolidacyjnego dla firm jest połączenie w całość kilku mniejszych zobowiązań finansowych. Niezależnie od tego, czy mamy trzy pożyczki, czy pięć, wszystkie zobowiązania kredytowe naszej firmy możemy połączyć w jedno dzięki kredytowi konsolidacyjnemu dla firm. Rata kredytu konsolidacyjnego jest niższa za sprawą niższego oprocentowania i dłuższego okresu spłaty, dzięki czemu budżet naszej firmy przestaje być obciążony ponad jego możliwości. Ogromną zaletą tego rodzaju rozwiązań dla firm jest fakt, że kredyt konsolidacyjny daje nam możliwość dobrania dodatkowej kwoty na wybrany przez nas cel. Kwota jaką możemy dobrać zależna jest od naszej zdolności kredytowej. Musimy pamiętać o tym, że chcąc zaciągnąć kredyt konsolidacyjny dla naszej firmy musimy posiadać zabezpieczenie w postaci nieruchomości.

Kto może starać się o kredyt konsolidacyjny dla firm?

Jeśli jesteśmy właścicielem firmy i zastanawiasz się, czy kredyt konsolidacyjny dla firm jest dobrym rozwiązaniem w przypadku Twojej firmy, sprawdź, czy spełniasz odpowiednie warunki lub skontaktuj się ze specjalistami pod numerem telefonu dostępnym w zakładce kontakt. Dla kogo przeznaczony jest kredyt konsolidacyjny dla firm? Tego typu rozwiązanie będzie idealne dla przedsiębiorców posiadających kilka zadłużeń takich jak pożyczki gotówkowe, karty kredytowe, czy debet. Dlaczego warto konsolidować wszystkie tego typu zadłużenia? Dzięki posiadaniu jednego kredytu kwota miesięcznych zobowiązań będzie znacznie niższa, a formalności związane z wpłatami rat znacznie mniejsze. Jeśli posiadamy opóźnienia w spłacaniu pojedynczych kredytów, to nasza płynność finansowa i historia kredytowa znacznie na tym cierpią, to kolejny argument przemawiający na korzyść kredytu konsolidacyjnego dla firmy.

Kredyt konsolidacyjny jako idealne rozwiązanie dla Twojej firmy

Dlaczego warto postarać się o kredyt konsolidacyjny dla firmy?

Wielu przedsiębiorców rozważających zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego zastanawia się, czy jest to dobre posunięcie. Z wielu powodów kredyt konsolidacyjny często jest najlepszym z dostępnych dla firmy możliwości. Rata kredytu po konsolidacji wszystkich posiadanych na naszą firmę pożyczek jest zdecydowanie niższa, a to pomaga naszej firmie stanąć na nogi i lepiej poradzić sobie z zadłużeniem jej zarządowi. Posiadając kredyt konsolidacyjny, mamy szansę na wydłużenie okresu kredytowania. Posiadając zabezpieczenie w postaci nieruchomości, możemy znacznie obniżyć marżę, a to niewątpliwa zaleta. Również nasza zdolność kredytowa znacznie zyska na podjęciu przez nas decyzji o kredycie konsolidacyjnym dla naszej firmy, a to ma ogromne znaczenie nie tylko dla teraźniejszej, ale także przyszłej sytuacji finansowej naszej firmy. Jeśli jednak wciąż mamy wątpliwości, warto skorzystać z porady specjalistów z zakresu kredytów konsolidacyjnych dla firm.

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,92%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 28 983 zł, całkowita kwota do zapłaty: 39 657,48 zł, oprocentowanie zmienne: 9,50%, całkowity koszt kredytu: 10 674,48 zł (w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 10 674,48 zł), 83 równe, miesięczne raty w wysokości 477,81 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.08.2019 r.  Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Wypełnij darmowy wniosek

Przedstawimy najlepsze rozwiązanie