Kto może otrzymać kredyt firmowy?

Kredyt firmowy to propozycja przygotowywana przez banki, skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Kredyt firmowy można otrzymać wyłącznie podmiot z zarejestrowaną działalnością gospodarczą. Wpis do CEIDG jest więc elementem niezbędnym, by starać się o kredyt firmowy. Nie ma możliwości, by uzyskać kredyt w momencie, gdy firma nie została jeszcze zarejestrowana. 

Jednocześnie banki mogą stawiać wymogi związane z okresem funkcjonowania firmy na rynku. Kredyty firmowe nie są zbyt chętnie udzielane firmom, które niedawno zostały założone. 

Korzystając ze wsparcia kancelarii Adama Ryszkowskiego możecie zapoznać się z ofertą kredytów firmowych, które funkcjonują w różnych formach. Wsparcie w formie kredytu dla firm przybierać może formę kredytu obrotowego, odnawialnego w rachunku firmowym czy kredytu na inwestycje. 

Różne formy kredytu pozwalają firmie finansować bądź to wydatki inwestycyjne pozwalające na rozwój firmy bądź też mogą być przeznaczone na bieżącą działalność, tak jak to się dzieje w przypadku kredytu obrotowego. 

Udostępnij artykuł:

Więcej artykułów

Kredyt gotówkowy Zamość

Kredyt gotówkowy

I. Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy to rodzaj kredytu udzielany przez banki oraz inne instytucje finansowe na ogólnie określony cel. W odróżnieniu od kredytów hipotecznych czy

Jakie informacje przechowuje o mnie BIK?

Kredyty dla klientów indywidualnych i firmowych oferuje obecnie każdy duży bank w Polsce. Pożyczanie pieniędzy od instytucji finansowych, daje zastrzyk gotówki dla firmy lub gospodarstwa

Pierwszy kredyt – co musisz wiedzieć?

Bierzesz pierwszy kredyt i chcesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim dokładnie przeanalizuj swoją sytuację finansową i wybierz ofertę, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Co to jest WIBOR i na co ma wpływ?

W dzisiejszych czasach wiele osób interesuje się tematyką finansową, zwłaszcza jeśli chodzi o kredyty i pożyczki. Jednym z pojęć, na które warto zwrócić uwagę, jest