Kredyt dla notariusza – jak do tego podejść?

Przedstawiciele zawodów cieszących się wysokim stopniem zaufania publicznego, mogą korzystać z preferencyjnych warunków kredytu firmowego. Jedną z takich profesji jest notariusz. Kredyt dla firm, z którego może skorzystać notariusz, to atrakcyjna oferta, wymagająca minimum formalności. Uproszczona procedura i wniosek online sprawiają, że kredyt dla notariusza jest jednym z najlepszych źródeł finansowania na dowolny cel.

Kredyt dla notariusza – jak do tego podejść?

Zawód notariusza uznawany jest za prestiżowy. Jego wykonywanie poprzedza wieloletnia nauka, zarówno na poziomie akademickim, jak podczas dalszych etapów doszkalania. W efekcie notariusze dysponują rozległą wiedzą z zakresu prawa. Do ich obowiązków należy między innymi sporządzanie aktów notarialnych na podstawie przedłożonej dokumentacji, w tym aktów dziedziczenia, różnego rodzaju poświadczeń oraz szereg innych czynności ze skutkami cywilnoprawnymi. 

Nic dziwnego, że notariusz może skorzystać z preferencyjnych warunków kredytu dla firm. Usługi oferowane przez Kancelarię Finansową Adam Ryszkowski to wybór pewny, który gwarantuje najwyższą jakość obsługi każdego Klienta. Ogromnym atutem jest w tym przypadku możliwość dostosowania oferty kredytu firmowego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań notariusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie doradztwa kredytowego dla firm, kancelaria zapewnia wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Wykorzystując nowoczesne technologie, ubieganie się o kredyt gotówkowy dla notariusza jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Szybki i wygodny wniosek online pozwala przeprowadzić cały proces w 100% przez internet, bez wychodzenia z domu. W dalszym ciągu potrzebne mogą być podstawowe dokumenty, niezbędne na poszczególnych etapach weryfikacji kredytowej. Jednakże notariusz, jako przedstawiciel prestiżowego zawodu, może liczyć na szczególne i priorytetowe traktowanie. W przeciwieństwie do klientów pracujących w firmach prywatnych, kredyty firmowe dla notariuszy nie wymagają tak szczegółowej weryfikacji.

Dlaczego kredyt firmowy dla notariuszy i wniosek online są procesowane tak szybko? Jest to możliwe dzięki wysokim i stałym dochodom osiąganym przez notariusza, co jest charakterystyczne dla tej branży. Do potwierdzenia swojej zdolności kredytowej wystarczy najczęściej wyłącznie jeden dokument – zaznanie podatkowe PIT z poprzedniego roku, wyciąg z konta bankowego lub oświadczenie o dochodach. 

Uproszczona procedura kredytowa – kiedy warto się ubiegać o kredyt na oświadczenie?

Kredyt firmowy na oświadczenie to wygodna i bezpieczna forma finansowania. Zapewnia środki na dowolny cel, a szybki wniosek online można wypełnić, nie ruszając się z z domu. Kto może ubiegać się o kredyt z zachowaniem zasad uproszczonej procedury, czyli na oświadczenie? Taki kredyt dla firm jest przewidziany dla przedstawicieli upoważnionych zawodów. Należą do nich między innymi:

 • prawnicy,
 • służby mundurowe,
 • komornicy,
 • lekarze,
 • fizjoterapeuci,
 • geodeci,
 • księgowi,
 • weterynarze,
 • farmaceuci,
 • nauczyciele,
 • stomatolodzy.

Powyższe zestawienie ukazuje, że wygodny kredyt dla firm na oświadczenie przewidziano dla grup zawodowych o stałych wysokich dochodach. Takie osoby są z punktu widzenia banku lub instytucji finansowej, wiarygodnymi kredytobiorcami. Stałe zatrudnienie i stabilne wpływy z budżetu państwa sprawiają, że notariusze i inni przedstawiciele uprzywilejowanych grup, mogą korzystać z najlepszych ofert kredytów firmowych.

Kredyt dla firm na oświadczenie to przede wszystkim mniej formalności podczas realizacji procedury. Szybki wniosek online nie wymaga załączania szczegółowych dokumentów – wystarczy skan dowodu osobistego i deklaracja wysokości osiąganych dochodów. Co więcej, taki kredyt firmowy udzielany jest na lepszych warunkach niż standardowa pożyczka gotówkowa. Niektóre instytucje proponują dodatkowe bonusy, takie jak: darmowe prowadzenie rachunku bankowego i kredytowego, bezpłatne użytkowanie karty debetowej i kredytowej, niższe oprocentowanie lub atrakcyjniejszą cenę określonego kredytu dla firm.

Kredyt firmowy dla notariuszy to również niższe opłaty dodatkowe, do których należy ubezpieczenie i prowizja. W przypadku kredytu dla firm na oświadczenie, udzielanego online, koszty są atrakcyjnie niskie, a tym samym cała oferta jest automatycznie korzystniejsza niż tradycyjne kredyty dla klientów indywidualnych.

Udostępnij artykuł:

Więcej artykułów

Kredyt gotówkowy Zamość

Kredyt gotówkowy

I. Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy to rodzaj kredytu udzielany przez banki oraz inne instytucje finansowe na ogólnie określony cel. W odróżnieniu od kredytów hipotecznych czy

Jakie informacje przechowuje o mnie BIK?

Kredyty dla klientów indywidualnych i firmowych oferuje obecnie każdy duży bank w Polsce. Pożyczanie pieniędzy od instytucji finansowych, daje zastrzyk gotówki dla firmy lub gospodarstwa

Pierwszy kredyt – co musisz wiedzieć?

Bierzesz pierwszy kredyt i chcesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim dokładnie przeanalizuj swoją sytuację finansową i wybierz ofertę, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Co to jest WIBOR i na co ma wpływ?

W dzisiejszych czasach wiele osób interesuje się tematyką finansową, zwłaszcza jeśli chodzi o kredyty i pożyczki. Jednym z pojęć, na które warto zwrócić uwagę, jest