Kredyt dla zarządcy nieruchomości – jak dostać?

Możliwość otrzymania kredytu niekiedy kojarzy się z licznymi formalnościami i spełnianiem szczegółowych wymogów banku lub instytucji finansowej. Czasochłonna realizacja procedur skutecznie zniechęca do starań o uzyskanie środków na dowolny cel. Na szczęście dla przedstawicieli wielu zawodów dostępna jest atrakcyjna oferta – kredyt na oświadczenie dla firmy. Taka uproszczona procedura kredytowania, a także szybki do wypełnienia wniosek online, to droga do rozwoju prowadzonej działalności. Wygodny kredyt firmowy na oświadczenie jest dostępny między innymi dla zarządców nieruchomości i innych wybranych grup zawodowych.

Kredyt na oświadczenie – co to?

Bank lub innego rodzaju instytucja finansowa, która udziela zobowiązań finansowych musi zabezpieczyć się przed ewentualną stratą środków, do których może prowadzić brak wypłacalności kredytobiorcy. Osoby zatrudnione w prywatnych firmach często osiągają nieregularne dochody i nie są wystarczająco wiarygodne w oczach kredytodawcy. Co więcej, niestabilna sytuacja na rynku pracy lub umowa na czas określony mogą negatywnie wpłynąć na decyzję bądź ograniczyć zdolność kredytową. Pojawiają się też inne komplikacje – wydłużona procedura weryfikacyjna albo spora ilość niezbędnych dokumentów.

Zdecydowanie prostszym rozwiązaniem jest kredyt firmowy na oświadczenie. To propozycja skierowana do przedstawicieli zawodów, które cieszą się wysokim poziomem zaufania społecznego. W praktyce oznacza, że przedstawiciele pewnych branż mogą ubiegać się o kredyt dla firm z zachowaniem zasad uproszczonej weryfikacji. W przypadku zarządcy nieruchomości, bank lub instytucja finansowa wymaga jedynie zeznania PIT z roku ubiegłego, oświadczenia o dochodach lub wyciągu z rachunku bankowego. Co więcej, wniosek o taki kredyt online może być w całości złożony przez internet – wystarczy do tego zaledwie parę kliknięć.

Wygodny i atrakcyjny kredyt firmowy na oświadczenie, a także sam wniosek online, jest przewidziany dla przedstawicieli konkretnych zawodów. Należą do nich:

  • prawnicy,
  • służby mundurowe,
  • komornicy,
  • geodeci,
  • księgowi,
  • weterynarze,
  • farmaceuci,
  • nauczyciele,
  • zarządcy nieruchomości
  • stomatolodzy,

Kredyt online – dla jakiej firmy?

W jakich sytuacjach sprawdzi się szybki kredyt online dla firm? Mogą z niego skorzystać przedsiębiorcy, którzy potrzebują środków finansowych na dowolny cel. Może chodzić na przykład o zaspokojenie bieżących wydatków przedsiębiorstwa. Firmy, które zmagają się z nieregularnymi płatnościami kontrahentów, mają niestabilny dochód lub nawet notują straty, a nawet brakuje im zdolności kredytowej, w ofercie na oświadczenie mogą zobaczyć szansę dla siebie. Jeżeli osoba prowadząca działalność reprezentuje jeden z wyróżnionych zawodów, jest uprawniona do złożenia wniosku o szybki kredyt na oświadczenie dla firm.

Kredyty firmowy to gotówka, którą można spożytkować na dowolny cel. Kredytodawca tego nie weryfikuje, a potrzeby przedsiębiorstwa zostają zaspokojone dzięki dodatkowym środkom. Oprócz opisywanego już oświadczenia, dobrym rozwiązaniem jest udokumentowanie dochodów za pomocą książki przychodów i rozchodów, którą posługują się przedsiębiorcy.

Kredyt online – czy warto?

Zdecydowanie warto ubiegać się o szybki kredyt online dla firm. Nie trzeba w tym celu odwiedzać wielu banków i samodzielnie szukać najlepszej oferty. Na dłuższą metę takie działanie staje się uciążliwe. Oprócz tego, liczne spotkania z osobami, które oferują wyłącznie pozytywne aspekty swojej oferty, mogą powodować trudności w rzetelnej ocenie konkretnego produktu.

Z pomocą Kancelarii Finansowej Adam Ryszkowski znacznie łatwiej uzyskać kredyt firmowy. Wszystkie najlepsze oferty można znaleźć w jednym miejscu, a niezależny doradca kredytowy z wieloletnim stażem w tym zawodzie wskaże dostępne opcje, dostosowane do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Banki nie są jedyną instytucją, w której można ubiegać się o kredyt firmowy na oświadczenie. Z pomocą Adama Ryszkowskiego i jego działalności, o uzyskanie stosownego zobowiązania finansowego można się ubiegać również w innych dostępnych na rynku instytucjach finansowych, które specjalizują się w tego rodzaju wierzytelnościach.

Jedną z największych zalet kredytu dla firm jest możliwość procesowania przez internet. Wniosek online to wygoda i szybki sposób na uzyskanie gotówki na dowolny cel. Wizyta w banku i dopełnianie „papierowych” formalności odchodzą do lamusa. Zarządcy nieruchomości i inni przedstawiciele zawodów cieszących się zaufaniem, mogą ubiegać się o dodatkową gotówkę bez wychodzenia z domu!

Udostępnij artykuł:

Więcej artykułów

Kredyt gotówkowy Zamość

Kredyt gotówkowy

I. Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy to rodzaj kredytu udzielany przez banki oraz inne instytucje finansowe na ogólnie określony cel. W odróżnieniu od kredytów hipotecznych czy

Jakie informacje przechowuje o mnie BIK?

Kredyty dla klientów indywidualnych i firmowych oferuje obecnie każdy duży bank w Polsce. Pożyczanie pieniędzy od instytucji finansowych, daje zastrzyk gotówki dla firmy lub gospodarstwa

Pierwszy kredyt – co musisz wiedzieć?

Bierzesz pierwszy kredyt i chcesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim dokładnie przeanalizuj swoją sytuację finansową i wybierz ofertę, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Co to jest WIBOR i na co ma wpływ?

W dzisiejszych czasach wiele osób interesuje się tematyką finansową, zwłaszcza jeśli chodzi o kredyty i pożyczki. Jednym z pojęć, na które warto zwrócić uwagę, jest